Ze srdce vám děkuji

01.04.2014 08:53

S povděkem jsem v článku http://www.zasvobodu.cz/news/lidicke-zeny-vzkazuji-ministryni-valkove-podejte-demisi-a-emigrujte-nezaslouzite-si-ani-obcanstvi-/ zaznamenala, že se už někdo konečně ozval!

Politici si jen hrají na svém písečku a skandální výroky představitelky vlády, od niž jsme tolik čekali, budou za chvíli zapomenuty. V naší rodině zanechali němečtí fašisté rány, které nelze zahojit. Historická pravda nesmí být zapomenuta, a proto prosím, že jestli někdo dnes říká, že za protektorátu se nic moc nedělo, je třeba mu důrazně připomenout, že dělo!

 

Nejsem vaší členkou, ale doufám že brzo vyjde společné prohlášení Českého svazu bojovníků za svobodu, Československé obce legionářské, Památníku Lidice, Památníku Terezín a Památníku Pečkárna, ve kterém jménem obětí paní ministryni připomenete, jaká je úloha ministra vlády svobodné České republiky.

 

Děkuji vám ze srdce jménem svým i tatínka, který už e-mail nenapíše, ale vím že by s tímto mým dopisem z hloubi svého srdce, co vždy bilo pro naši republiku, souhlasil.

 

                                                           Ing. Drahomila Sýkorová, Plzeň