Byla zřízena nová podstránka „Naše názory“

26.01.2017 14:37

 

 

Na internetových stránkách ČSBS www.zasvobodu.cz  byla zřízena nová podstránka, s titulem: „Naše názory.“ ( Prvním přispěvatelem se stal, symbolicky, 1. místopředseda ČSBS Emil Kulfánek.)  Stránka je ale otevřena nejen členům vedení ČSBS, ústřednímu výboru, ale i řadovým členům ČSBS! Jde o to, abychom pohotověji uměli diskutovat a zveřejňovat svoje názory a stanoviska, abychom se učili citlivě vnímat a klíčovat média a jejich svět, a být i sami mediálně aktivní. Maximálně na půl strany běžného formátu, tedy stručně a věcně, pište prosím svoje názory, postřehy, připomínky, a to nejen k vnitro-spolkovému životu ČSBS, ale i o obecným tématům našeho života. A vždy k svému jménu přidejte informaci, z jaké oblastní organizaci ČSBS jste. Chceme na podstránce „Naše názory“ prezentovat výhradně členskou základnu.

Bylo by dobré mít v naší Ústavě možnost k osobní obraně i obraně země vlastnit střelnou zbraň? Čemu slouží atak šéfa Jazzové sekce Karla Srpa ze strany českého premiéra? Co lze očekávat po prvních sto dnech vládnutí od nového amerického prezidenta? Bojíte se nové letní vlny migrace a proč?  Jaké starosti máte s prací ČSBS ve své oblasti? Co se vám povedlo, co naopak nikoliv. Umíte oslovit svojí prací a aktivitami mladou generaci, středoškoláky a učně? 

Desítky, ba stovky otázek mohou být nastoleny k prezentaci vás, členů ČSBS, na podstránce www.zasvobodu.cz  „Naše názory“. A jak jinak, bude na úvaze správce internetových stránek, zda ten který příspěvek zveřejní. Maximální snahou ale bude „zavěsit“ na podstránku „Naše názory“ co nejvíce od vás zaslaných příspěvků! Svoje texty posílejte prosím výhradně e-mailem na adresu: csbs.mluvci@centrum.cz  Redakce periodika „Národní osvobození“ bude samozřejmě „Naše názory“ pročítat a rozhodne, který příspěvek případně zveřejní také v tištěné podobě, k posouzení - ke čtení pro všechny svoje čtenáře.

 

Vladislav Kučík

tiskový mluvčí ČSBS